Konečne mám riešenie!

Prežil som sklamanie z predaja skôr ako som sa vôbec naučil čo všetko s predajom súvisí a ktoré veci rozhodujú. Bola to trpká skúsenosť na ktorú by človek najradšej zabudol. Počas celého obdobia vo mne ostala otázka: Prečo? Ako je možné, že som neprerazil. Držal som sa postupov, ktoré som sa naučil a napriek tomu som nedokázal predať. Kde sa stala chyba?

Odpoveď prišla až nedávno. Stalo sa Vám už niekedy v živote, že sa niečo udialo, zbadali ste niečo, niekto Vás oslovil alebo ste niečo nové objavili a v tom momente sa Vám všetky veci zrazu pospájali dokopy a zistili ste, že teraz dáva všetko zmysel? Zrazu viete prečo ste sa v minulosti rozhodli tak alebo tak aj keď ste si vtedy neboli istý. Vidíte pred sebou poskladaný obraz, ktorý doteraz neexistoval. Všetky súvislosti Vám zapadajú do seba. Je to moment keď si uvedomíte, že všetko je presne tak ako to malo byť. Všetko čo ste doteraz robili a prežili bolo kvôli tomu, aby ste mali pred sebou tento ucelený obraz. Poznáte tento pocit? Celý čas som hlboko vo vnútri veril, že tá odpoveď príde a zrazu bola tu. Prišla od osoby s ktorou som sa stretol len pár krát v živote v predchádzajúcej práci.

Zrazu som mal pred sebou kompletný plán na to, ako uskutočniť svoj sen, robiť to čo ma vždy napĺňalo a čím môžem pomôcť aj iným. Nechcel som najprv uveriť, že je to tak jednoduché a zároveň to najdôležitejšie pre všetkých z nás. Hľadal som ďalšie informácie o tých, ktorí uspeli v tejto oblasti a všade som narazil na rovnaký výsledok. Každý kto sa stal úspešným v akejkoľvek oblasti veril, že to dokáže, nikdy sa nevzdal a spravil všetko preto, aby takýto výsledok dosiahol. Vtedy som si uvedomil, že chyba nebola v procese ale naopak v postoji aký som k predaju mal. Naďalej študujem tých najlepších v tomto obore a všetky kroky spájam z vlastnými skúsenosťami.

Ak máte záujem zistiť ako by ste mohli zmeniť Váš predaj k lepšiemu využitím internetu a moderných nástrojov, zaregistrujte sa do bezplatného tréningu, ktorý pripravil David Kirš a od ktorého sa učím aj ja sám.

Tieto informácie zmenili môj pohľad na predaj a verím, že pomôžu aj Vám.